Naše zboží

Na našem širokém sortimentu zboží si velmi zakládáme. Proto zde uvádíme některé značky obrub, které si u nás můžete vyzkoušet a koupit.

 

Esprit

EspritObruby značky Esprit vynikají moderním stylem a odvážnou barevnou kombinací. Osloví milovníky přirozeného, moderního a sebevědomého stylu.

 

 

 

 

 

 

 

Charmant

CharmantBrýlové obruby značky Charmant jsou vyráběny z nejlepších titanových materiálů, vyznačují se vysokou kvalitou, lehkostí a pohodlností. Zaujme zákazníky, kteří vyhledávají nenápadné obruby s jemným zdobením.

U některých modelů je pro výrobu obrub používán materiál DURALUMIN, který byl původně vyvinutý pro stavbu vesmírné lodi APOLLO. Obruby z DURALUMINU jsou o 30% lehčí než titanové obruby a stejně jako titanové obruby jsou antialergické.

 

 

 

Jaguar

JaguarPánská brýlová značka, která se vyznačuje luxusní klasickou elegancí a nenapodobitelným sportovním stylem. Výborné materiály a zpracování nejvyšší kvality jsou u této značky samozřejmostí.

 

 

 

 

 

 

 

Davidoff

DavidoffPánské titanové obruby DAVIDOFF se vyznačují precizní kvalitou zpracování i v nejmenších detailech, vysokou kvalitou použitých materiálů a decentními kombinacemi barev. Tato značka uspokojí i nejnáročnější zákazníky.

 

 

 

 

 

 

 

Menrad

MenradTo, co je význačné pro obruby Menrad, přináší této značce celou řadu designérských ocenění. Pro široký okruh zákazníků je značka Menrad pojmem pro charakter a styl. Tvarové linie ukazují na čistotu a lehkost, skloubené s mimořádnou krásou. Neustále je zde zdůrazňováno známé přísloví, že někdy méně znamená více.

 

 

 

 

 

 

Morgan

MorganZnačka pro mladé od 16 do 35 let zdůrazňující lásku, pokušení a kreativitu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mono

monoMono je značka originálních obrub s velmi odvážným designem. Většinou se jedná o kovové obruby s kombinací nápadně zdobných stranic.

 

 

 

 

 

Reserve

ReserveObruby Reserve se vyznačují elegancí inspirovanou italskou módou. Značka nabízí asi 200 modelů, které se pravidělně obměňují za nové typy. Značka Reserve oslovuje zákazniky, kteří ocení eleganci, vysokou kvalitu zpracování a příznivou cenu.

 

 

Moxxi

MoxiiKolekce korekčních brýlových obrub německého výrobce, kde se snoubí vysoká kvalita s příjemnou cenou.

 

 

 

 

Další obruby, které u nás můžete najít, jsou například značek Passion, Puma nebo H.I.S.

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.